POMPON DLA DOROSŁYCH

dorośli

W Pomponie dbamy także o potrzeby rodziców. Chcemy żebyście się u nas dobrze czuli zarówno podczas weekendowego brunchu z przyjaciółmi, jak i kreatywnej zabawy aktywnego Tatusia czy Mamusi ze swoim dzieckiem. Dlatego wzbogaciliśmy nasze atrakcje o kilka pozycji dla dorosłych.

BIBLIOTECZKA/KĄCIK PRASOWY. Przygotowaliśmy dla Was biblioteczkę, w której znajdziecie zarówno ciekawe publikacje dla dorosłych, jak i książki dla dzieci. Oferujemy „świeżą“ prasę, zarówno kolorową, jak i codzienną.

WI-FI. Specjalnie dla dorosłych na terenie całego Pompona zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi). Pomimo bezpłatnego internetu zachęcamy jednak do rozmowy I oderwania się od wirtualnego świata:)

SKLEP POMPONA. Kreatywne, bezpieczne i zarazem rozwijające umysł małych pomponików – gadżety, zabawki i gry; to tylko mały wycinek obszernego asortymentu pomponowego sklepiku. Sklep Pompona oferuje „bajery” zarówno dla niemowląt jak i starszych. Na stałe współpracujemy między innymi z: Kapitan Nauka, Sierra Madre, Leolandia, Funiversity, wydawnictwem Dwie siostry, Tashka, Muza oraz Zuzu Toys. Co miesiąc możecie spodziewać się minimum jednej nowej pozycji na naszych sklepikowych półkach! A gdy nadejdą specjalne okazję czekać na Was będą specjalne promocje! By być na bieżąco wystarczy obserwować nas na Facebook`u lub Instagramie!

POMPON SPA. Dla zapracowanych proponujemy chwilę relaksu w naszym Pompon SPA. Podczas gdy Ty się relaksujesz, Twoje dziecko spędza czas na warsztatach lub bawi się w aktywnej strefie Pompona.

IMPREZY. Oferujemy organizację przyjęcia od A do Z, zapewniając miłą atmosferę spotkania, profesjonalną dekorację, pomysły na dobrą zabawę oraz smakowite menu, które zachęci niejednego z Was do spędzenia czasu wraz z przyjaciółmi lub rodziną właśnie u nas! Podejmujemy się organizacji: urodzin, chrzcin, komunii, baby-shower, a także imprez firmowych czy prasowego branchu dla dziennikarzy.

JEDZENIE. I na koniec najważniejsze – nasza dobra i zdrowa kuchnia. Pomponowa karta jest krótka i często się zmienia, bo dania przygotowywane są z sezonowych produktów. Ma być po prostu smacznie! Staramy się obserwować trendy kulinarne i dopasowywać naszą ofertę do Waszych upodobań. Zapraszamy do zapoznania się z menu.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy również na lunche od godz. 12.00 do wyczerpania „zapasów“. Aby sprawdzić co serwujemy na co dzień w naszym lunchowym menu zapraszamy na www.lunchmapa.pl.

Kiedy Ty odpoczywasz, Twoje dziecko może bawić się lub brać udział w warsztatach edukacyjnych. Zapoznaj się z PLANEM ZAJĘĆ DLA DZIECI. Zapraszamy.