CZAS W POMPONIE

dzieci czas w pomponie

Trzy Strefy Zabawy Pompona to przestrzeń i atrakcje dostosowane do potrzeb maluchów w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, umiejętnościach.

DLA MALUSZKÓW – STREFA RACZKUJĄCEGO POMPONA. Najmłodszym dzieciom spodoba się „Strefa Raczkującego Pompona”, czyli kojec, wyścielony hipoalergiczną wykładziną i zabezpieczony specjalnymi barierkami. Dostępne są w nim zabawki, wspierające edukację sensoryczną. Ta strefa zabawy ma za zadanie zaspokoić potrzebę ruchu dziecka, rozwijać sprawność motoryczną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz wyobraźnię. Przeznaczona jest dla dzieci do lat 2.

DLA STARSZYCH DZIECI – STREFA AKTYWNEGO POMPONA. Starsze dzieci polubią „Strefę Aktywnego Pompona”, podzieloną na część leśną, wyposażoną w drewniane domki na drzewach, wiszący most, duże magiczne schody i zjeżdżalnie oraz część miejską – wyposażoną w sklep, warsztat samochodowy, teatrzyk, zjeżdżalnię i wiele innych atrakcji.

DLA NAJSTARSZYCH DZIECI – BOLID FORMUŁY F1 – SYMULATOR RAJDOWY.  Trzecia strefa zabawy to miejsce przeznaczone dla nieco starszych dzieci. W naszej nowej ofercie prezentujemy Wam sportowy bolid Formuły F1, który wyposażony w sportową kierownicę, pedały zupełnie jak w prawdziwym samochodzie pozwoli na szaleństwo niejednemu wielbicielowi aut. Gaz do dechy i odjeżdżamy…

PLANSZÓWKI I KOLOROWANKI. Dla osób preferujących planszowe gry – mamy do wyboru kilka gier o różnym stopniu trudności. Dzieciaki lubiące rysować, kolorować znajdą dla siebie kolorowanki i inne materiały do wykonania prac plastycznych.

ZAJĘCIA I WARSZTATY DLA DZIECI.  Proponujemy też różnorodne zajęcia stymulujące rozwój małego człowieka oraz wzmacniające zdolności plastyczne, muzyczne, czy ruchowe. Pracujemy z pedagogami, którzy specjalizują się w nauce dzieci i robią to z pasją. Plan zajęć i ich opis znajdziecie w zakładce PLAN ZAJĘĆ W POMPONIE.

KĄCIK CZYTELNICZY.  Przygotowałyśmy też kącik czytelniczy z ciekawymi edukacyjnymi książkami. Polecamy relaks z dzieckiem na kolanach i książką.