MIEJSCE DO ZABAWY

Zdecydowanym atutem naszej klubokawiarni, który od lat przyciąga miłośników dobrej zabawy, jest plac zabaw i strefa zabaw dla maluchów. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowo ważne, dlatego zadbaliśmy o trzy strefy wiekowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie.


Strefa Raczkującego Pompona – stworzona z myślą o naszych najmłodszych, do 2 roku życia. Wyścielony hipoalergiczną wykładziną i zabezpieczony specjalnymi barierkami kojec, to miejsce, gdzie bezpiecznie i pod okiem rodziców mogą bawić się nasze maluszki. W środku dostępne są także liczne zabawki, które wspierają edukację sensoryczną dziecka. Ta strefa ma za zadanie zaspokoić potrzebę ruchu, rozwijać sprawność motoryczną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz wyobraźnię.


Strefa Aktywnego Pompona – to miejsce dla starszych dzieci. Podzieloną została na część leśną, wyposażoną w drewniane domki na drzewach, wiszący most, duże magiczne schody i zjeżdżalnie oraz część miejską – wyposażoną w sklep, warsztat samochodowy, teatrzyk i wiele innych atrakcji.


Bolid FORMUŁY 1 – Symulator Rajdowy- to trzecia strefa zabawy, czyli miejsce przeznaczone dla najstarszych naszych gości. Sportowy bolid Formuły F1 wyposażony jest w sportową kierownicę i pedały, zupełnie jak w prawdziwym samochodzie. Przyciąga nie tylko wielbicieli aut ale również miłośników dobrej zabawy. Gaz do dechy i odjeżdżamy!


Biblioteczka i planszówki – W naszej klubokawiarni stawiamy na rozwój oraz budowanie relacji rodzic-dziecko. Wspólnie spędzony czas to najważniejsze, co możemy dać naszych pociechom. Dlatego między innymi propagujemy ideę czytania książek dzieciom już od najmłodszych lat. Zadbaliśmy o bogaty wybór literatury w naszym kąciku czytelniczym, abyście mogli zasiąść z dzieckiem i rozwijać jego wyobraźnię, słownictwo oraz kształtować rozwój emocjonalny. „Czytanie dzieciom i ograniczenie korzystania z mediów elektronicznych to najlepsza inwestycja w ich przyszłość.” Jim Trelease. Oprócz książek znajdziecie tu także gry planszowe, z których także możecie korzystać nieodpłatnie podczas pobytu w naszej klubokawiarni.