MINI POMPONIKI

BRYKAJĄCE POMPONIKI

zabawy muzyczno-plastyczne dla najmłodszych

(od 12 miesięcy)

Małe dziecko jest nastawione na zdobywanie nowych doświadczeń i poznawanie świata. Na naszych zajęciach dzieci będą mogły badać, doświadczać, poznawać i eksplorować. Zabawy z muzyką pozytywnie wpływają na całościowy rozwój dziecka. Pobudzają jego wyobraźnię i aktywność oraz rozwijają umiejętność koncentracji. Nauka piosenek jest doskonałą motywacją dla najmłodszych dzieci do nauki mówienia oraz daje im możliwość rozwijania swojego słownictwa. Dzięki zajęciom tanecznym dziecko ćwiczy dużą motorykę, koordynację i pamięć ruchową oraz świetnie się bawi. Podczas zajęć uczymy dzieci różnych piosenek z pokazywaniem, dzięki czemu już najmłodsi uczestnicy mogą brać aktywny udział w zajęciach. Uczymy się tańczyć i gramy na różnorodnych instrumentach – tych prawdziwych i tych, które sami zrobimy. Planujemy również małe zabawy plastyczne, dzięki którym małe rączki będą doskonaliły swoje zdolności manualne. Efekty tej pracy będzie można zabrać do domu. Na zajęciach stosowane są techniki relaksacyjne przy muzyce, co daje dziecku możliwość wyciszenia się i zmniejszenia ewentualnego napięcia mięśniowego.
W trakcie zajęć wykorzystywane są między innymi utwory i zabawy KLANZY oraz metody Batti Strauss i Weroniki Sherborne.
Zajęcia stymulują nowe umiejętności dziecka – chodzenie, mowę, samodzielność.

Prowadząca:

Joanna Drążkiewicz – pedagog z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć wczesnoedukacyjnych. Dzięki swojemu doświadczeniu wprowadza ciekawe metody pracy oraz opracowuje autorskie programy zajęć edukacyjnych dla dzieci. Obecnie pracuje w Specjalistycznej Poradni OPTA prowadząc zajęcia o charakterze terapeutycznym, socjoterapię oraz warsztaty umiejętności wychowawczych. Skończyła liczne warsztaty i szkolenia rozwijające jej warsztat pracy m.in. Aktywne słuchanie muzyki – metoda Batti Strauss, Edukacja przez ruch wg Doroty Dziamskiej, Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Godziny zajęć:
Środa
godz. 9.15 (mini pomponiki) – 45min
godz.10.15 (brykające pomponiki) – 45min

Zapisy:
Zapisy na adres mailowy: drazkiewicz.zajecia@gmail.com, tel.: 501-213-305.
Konieczne zapisy przed zajęciami. Ograniczona ilość miejsc (max. 8). Dzieci posiadające karnet mają pierwszeństwo wejścia na zajęcia.

Cennik:
– 120zł (karnet 4 wejść – ważny 4 tygodnie.)
– zajęcia jednorazowe 40zł