DZIECI NA JĘZYKACH

(1,5-6 lat)

Często rodzice pytają jak to się dzieje, że po pierwszej lekcji dziecko samo podśpiewuje piosenkę po francusku lub mówi jak ma na imię … Praca z dziećmi jest niezmiernie trudna, ale daje ogromną satysfakcję. Dzieci nie umieją udawać, że coś im się podoba i nie będą siedzieć spokojnie 45 min. jeśli lekcja jest nudna. Dlatego też nasze lekcje to przygoda. Maluchy nie mogą się doczekać kolejnego punktu i często pytają, a co teraz będzie. Jeśli uczymy się o owocach, to odkrywamy je, wąchamy, smakujemy, robimy wspólnie sałatkę. Jeśli uczymy się o ubraniach to nie będą to nudne karty z obrazkami, ale prawdziwa zabawa w ubieranie ukochanego misia w niebieski sweterek. I czy nie fajniej uczyć się części ciała robiąc wspólnie twarz z owoców i warzyw?
Nasze zajęcia oparte są głównie na metodach: SPIRALI – kiedy to wprowadzając nowy materiał wciąż wracamy do tego co nauczyliśmy się wcześniej, oraz TPR (Total Physical Response – reagowanie całym ciałem).
Wspólne zabawy paluszkowe, plastyczne, wspierające rozwój wszystkich zmysłów pozwalają dziecku bardzo
szybko zacząć komunikować się w języku obcym- najpierw poprzez piosenki, wierszyki, rymowanki, aby wkrótce przejść do normalnej konwersacji.

Prowadząca: 
Kasia Sokołowska – lektor języka francuskiego. Nauczaniem języka francuskiego zajmuję się od kilkunastu lat. Mieszkała kilka lat we Francji. Ukończyła NKJF na UMCS w Lublinie. Pracowała jako lektor w Polsce i Wielkiej Brytanii. Przez ostanie lata swojej działalności pokazała wielu dzieciakom i ich rodzicom, że francuski to piękny język i wcale nie tak trudny jak się wydaje. Ten pomysł powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci.To one mają się tu świetnie bawić, używać wyobraźni i rozwijać, a przy okazji przyswajać sobie język francuski i właśnie o to chodzi! Autorka stworzyła program nauki języka francuskiego dla dzieci od 18 miesiąca do 4 roku życia. Jej scenariusz lekcji francuskiego dla maluszków otrzymał główną nagrodę w konkursie „Bardzo Twórczy Konkurs-Nie z tej bajki” organizowanej przez Centrum Edukacyjne Akson oraz grupę GRA.
Więcej informacji o programie i zajęciach na stronie: www.dziecinajezykach.pl

Godziny zajęć:
Sobota:
9.30 (30min) dla najmłodszych od 1.5 do 3 lat – grupa początkująca
10.05 (75min) dla dzieci od 8 do 9 lat – grupa zaawansowana szkolna
11.25 (60min) dla dzieci od 6 do 7 lat – grupa średniozaawansowana szkolna
12.30 (40min) dla dzieci od 4 do 6 lat – grupa średniozaawansowana

Zapisy:
Zapisy na adres mailowy: katarzyna.sokolowska@dziecinajezykach.pl lub tel.: +48 608 224 856

Cennik:
– 120zł (30min), 150zł (40min, 60min), 160zł (75min) karnet – 4 zajęcia (ważny 4 tygodnie)
– zajęcia jednorazowe 40zł (30, 40min), 45zł (60, 75min)
Dzieci posiadające karnet mają pierwszeństwo wejścia na zajęcia.