PASJA DO JEDZENIA

Kochamy gotować i jeść. Podoba nam się idea slow foodu i zdrowego odżywiania w praktyce. Obserwujemy na bieżąco trendy kulinarne, odwiedzamy różne restauracje, czytamy blogi kulinarne, chętnie słuchamy uwag naszych Klientów i staramy się, aby było smacznie i naturalnie.

DIETA DLA WSZYSTKICH.  Tworzymy potrawy, które zaspokajają zarówno najbardziej wymagających klientów jak i wybredne podniebienie małych niejadków! Wegetarianie, weganie, bezglutenowcy czy alergicy również są u nas mile widziani. Każdy z Pompona wyjdzie szczęśliwy i najedzony!

Babcina pomidorowa, rosół z makaronem a także pulpety drobiowe z kaszą jaglaną to propozycje idealne dla maluchów. Podane w taki sposób, aby zachęcić małego smakosza do jedzenia, a jednocześnie „przemycić“ jak najwięcej niezbędnych składników odżywczych.

Dla dorosłych polecamy curry z kurczakiem lub w wersji wege, sezonowe sałaty, różnorodne pasty oraz klasyczne domowe obiady; jak chociażby polędwiczki z kluskami śląskimi.

Nasza karta jest krótka i dość często się zmienia, bo dania przygotowywane są z sezonowych produktów.

ŚNIADANIA. Zacznij z nami swój dzień od doskonałego kawy i śniadania, jakie lubisz: na słodko lub słono, lekkiego lub obfitego. Śniadania serwujemy przez cały dzień więc zawsze jest dobra pora aby wpaść na “małe co nieco” do Pompona i naładować się pozytywna energią na cały dzień.

LUNCHE. Od 12 do 15 od poniedziałku do piątku – czas na codziennie inne zestawy. Na www.lunchmapa.pl możecie śledzić nasze menu lunchowe.

DESERY. Znają nas nie tylko z unikalnej Bezy Pavlova, ale również domowej szarlotki, puszystego sernika czy ciepłego browni. Na dzieciaki czekają lodowe desery, kolorowe galaretki czy tapioki. Od niedawna posiadamy magiczne lody ICE’N GO.

Dzieci kochają kolorowe draże ICE’N’GO!, ponieważ oprócz doskonałego smaku ukrytego w tysiącach zimnych kuleczek, podawane są w atrakcyjnej formie – kolorowych kubeczkach i plastikowych czapeczkach z daszkami. Tak więc dzieci, oprócz pożywnej przekąski zawierającej wapń, dostają coś więcej – pyszną zabawę!

UCZTA W WEEKEND. W weekendy zapraszamy na rodzinne śniadania, brunche i obiady. Poznacie nowe smaki, będziecie mieli czas na rodzinne rozmowy, a maluchy będą bawić się w Strefie Zabaw Pompona. Takie spotkanie możemy przygotować dla Was wcześniej, rezerwując odpowiednią ilość miejsc i układając menu dopasowane do potrzeb spotkania. Zapraszamy do zapoznania się ze SPECJALNĄ OFERTĄ OBIADOWĄ.