O NAS

Klubokawiarnia Pompon to nietuzinkowe miejsce stworzone przez dwie mamy, którym brakowało przyjaznego miejsca, gdzie mogłyby się spotkać i miło spędzić czas razem z rodziną i przyjaciółmi. Kierując się tą ideą otworzyłyśmy lokal, w którym nie tylko odpoczniesz, zjesz pyszny i zdrowy posiłek, ale także zadbasz o rozwój swoich dzieci, poprzez kreatywne zajęcia i zabawy. Jest to realizacja naszych marzeń i pasji, którymi chcemy dzielić się z Wami- małymi i dużymi pomponikami!

Jak realizujemy nasz pomysł?

Codziennie dbamy o to, abyś czuł się zaopiekowany i dopieszczony w stu procentach! Klimatyczna i przyjazna atmosfera, zdrowe jedzenie oraz przestrzeń do zabaw dla dzieci to cechy charakterystyczne naszej klubokawiarni.

DBAMY O WNĘTRZE Estetyka i komfort to wartości, na które zwracamy szczególną uwagę. Zależy nam na rozwoju estetycznej wrażliwości u dzieci już od najmłodszych lat, dlatego koncepcję wizualną klubokawiarni stworzyło dla nas znane studio graficzne. To oni są oni również autorami unikalnych grafik na ścianach oraz twórcami planu zabudowy sal zabaw. O perfekcyjne i ekologiczne ich wykonanie zadbali twórcy pracowni stolarskiej obsypanej wieloma nagrodami.

SERWUJEMY PYSZNE I ZDROWE JEDZENIE Jako jedna z niewielu klubokawiarni możemy pochwalić się różnorodną kuchnią, serwującą przede wszystkim zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Podajemy dania przygotowywane na bazie naturalnych składników dostarczanych przez zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nasza oferta kulinarna skierowana jest zarówno do dzieci, jak też dla osób dorosłych, w tym także bezglutenowców, alergików, wegetarian oraz wegan. Znajdziecie u nas zarówno tradycyjną pomidorową, jak i nietuzinkowe połączenia smaków w postaci sałatek oraz dań orientalnych. Pyszna kawa oraz ciasta wypiekane na miejscu to nasz niewątpliwy atut.​

TWORZYMY MIEJSCE ZABAW DLA DZIECI Klubokawiarnia to miejsce stworzone głównie z myślą o najmłodszych, dlatego znajdziecie tu trzy strefy, przeznaczone dla dzieci w każdym wieku: Plac zabaw, Strefa Raczkującego Pompona oraz Symulator jazdy – Bolid Formuły 1.

UCZYMY POPRZEZ ZABAWĘ Edukacja i rozwój dzieci już od najmłodszych lat to kluczowe wartości, na których przede wszystkim nam zależy. Oferujemy różnorodne zajęcia stymulujące rozwój małego człowieka oraz wzmacniające zdolności plastyczne, muzyczne oraz ruchowe. Pracujemy z pedagogami, którzy specjalizują się w nauczaniu dzieci ale przede wszystkim robią to z pasją i zaangażowaniem.