OPINIE KLIENTÓW


Dobre miejsce na chrzciny. Zdecydowaliśmy się zrobić w Pomponie chrzciny. I dobra to była decyzja! Jedzenie było świeże i dobre, w przystępnej cenie. Smakowało całej rodzinie. Dzieci szalały na sali zabaw, zjeżdżały na zjeżdżalniach, budowały z klocków, wspinały się i robiły inne cuda. Nie chciały wychodzić 🙂 Czuliśmy się bardzo zaopiekowani przez obsługę. A na koniec zapakowali jeszcze dla każdego gościa pozostałą szarlotkę i tort. Po prostu udaną mieliśmy imprezę!

Rewelacyjne miejsce !! Klubokawiarnia Pompon to jedno z fajniejszych miejsc na mapie Warszawy zarówno do spędzenia miło czasu z dzieckiem, jak i dla dorosłych… Obsługa bardzo profesjonalna, pomocna, szybko i chętnie reagują na potrzeby klientów zarówno małych jak i nieco większych. Pomysłowo rozbudowany plac zabaw udostępniany za symboliczną opłatą jest dopełnieniem zabawy dla maluchów, w czasie gdy dorośli mogą wypić przepyszną kawę. Przyjazny wystrój i aranżacja sprawia że bardzo chętnie odwiedza się to miejsce ponownie… Menu zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze świeże, pyszne ciasta – ceny okej a uśmiech dziecka bezcenny!!!! Polecam serdecznie.

Pompon to bardzo fajne rozwiązanie dla mam z dziećmi… można spokojnie napić się kawy podczas gdy dzieciaki mogą się wyszaleć… niestety w warszawie jest mało takich miejsc… Pompon oferuje bardzo smaczne jedzenie, przyjazną i uśmiechniętą obsługę.

Byłam z moim synkiem kilka dni temu i oboje jesteśmy zachwyceni. Miejsce na pewno godne polecenia.

Organizowaliśmy urodziny dla córki. Wszystko odbyło się tak jak powinno. Dzieciaki bardzo zadowolone. Rodzice tez:)

Bardzo dobre miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka. Pyszny tort, bardzo dobre przekąski i ciasta, super animacje i obsługa. Wszyscy byli zadowoleni. Polecam!

Bardzo pomysłowe miejsce, fajne drewniane sprzęty, zjeżdżalnie, huśtawki, jeździki. Dostosowane toalety. Moja 3-latka zachwycona. Bogate menu-super ravioli z buraczkami,ceny przystępne, miła obsługa. Zakładajcie filię na Mokotowie! POLECAM.

NASZE FILMY