NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół stworzyłyśmy z osób o różnych kompetencjach, różnym doświadczeniu i w różnym wieku, które łączy jeden wspólny cel – chcemy tworzyć miejsce, w którym będziecie mogli być bliżej ze swoją rodziną i przyjaciółmi, będziecie mogli poświęcić sobie uwagę, będziecie mieli czas na rozmowę i odpoczynek, będziecie po prostu lubili tu być.

WŁAŚCICIELKI i POMYSŁODAWCZYNIE Pompona to my – dwie MAMY:

KARINA BANASIEWICZ-KACPERSKA

Mama Bruna, Niko i Ninki, z wykształcenia ekonomistka i fotograf, z powołania artystka, kucharz; odpowiada za wszelkie artystyczno – kulinarne przejawy naszej działalności. Lubi nowe smaki więc szuka „sezonowych nowości kulinarnych“, wprowadzając je z sukcesem do menu. Pogodna, spokojna i emanująca ciepłem, a do tego z nietuzinkowym poczuciem humoru; pozwala poczuć się załodze jak w domu, zapewniając przy tym szeroki uśmiech na cały dzień.

KASIA KARIRA

Mama Sariki i Amita, perfekcjonistka w każdym calu, dzięki czemu mamy pewność, że powierzone nam zadania będą wykonane na najwyższym poziomie. Odpowiedzialna za personalną stronę naszej działalności. Dba o dobry nastrój i klimat miejsca. Jest świetnym mediatorem, negocjatorem i tą osobą w załodze, do której zgłaszamy się z prośbą o radę lub pomoc.

O ORGANIZACJĘ DBA:

MONIKA WOJTASIEWICZ

Miłośniczka kawy, latynoskich stylów tanecznych i starych samochodów. Marzy o odległej przygodzie podróżniczej swoim Fiatem 126p. Kreatywna i zdeterminowana, uwielbia stawiać sobie ambitne cele i do nich dążyć. Pojęcie “problem” zamienia na wyzwanie i wytrwale dąży do jego rozwiązania. W naszej klubokawiarni zajmuje się m.in. organizacją, dba o przygotowanie każdego eventu zaczynając od strony kreatywnej, na jego realizacji kończąc. Największą radość sprawia jej zadowolenie z zorganizowanego przyjęcia i uśmiech na twarzach klientów.

O BAR I O KUCHNIĘ DBAJĄ:

Arek

Kucharz z zawodu i z zamiłowania. Choć gotował dla najważniejszych głów tego kraju, to twierdzi, że najważniejszy sprawdzian dopiero przed nim. Gotowanie dla własnych dzieci oraz najmłodszych bywalców Pompona to obecnie największe wyzwanie. Szczęśliwe i najedzone dzieci to dla niego największy powód do uśmiechu. Wierzy, że to rodzinne celebrowanie posiłków sprzyja rozwijaniu więzi rodzinnych. Prywatnie miłośnik zdrowego odżywiania, piłki nożnej i biegania.

Zosia

Baristka.​ Jej największą pasją są samoloty. Marzy by zostać stewardesą, dlatego pilnie studiuje ten temat poza godzinami pracy przeglądając blogi i vlogi. “Perfekcyjna Pani domu” Pompona – dba o porządki jak nikt inny! A jej szeroki uśmiech widać już po drugiej stronie ulicy.

Asia

Baristka.​ Studentka psychologii z perspektywą rozwoju w kierunku psychologii klinicznej dziecka. Praca w Pomponie stanowi dla niej dopełnienie zainteresowań, gdyż jak twierdzi “w miejscu tym styka się świat sztuki, dobrego jedzenia i przyjaznych stosunków międzyludzkich”. Uczy się tym samym budować ciepłe relacje z klientami i ich pociechami.

Aneta

Szczęśliwa i zabiegana mama. Jej kawa to prawdziwe dzieło sztuki.

Ewelina

Baristka. Swoim pozytywnym nastawieniem i uśmiechem potrafi poprawić humor i nastrój nawet w najbardziej pochmurny dzień. Wyjątkowo rzetelna i przykładna, perfekcjonistka w każdym calu.

Pan Janusz

Czyli nasza Złota Rączka. Od początku istnienia klubokawiarni wkłada w swoją pracę całe swoje serce. Potrafi naprawić wszystko, zaczynając od kranu w zlewie, czy zapchanej rury, na humorze naszym kończąc. Swoim poczuciem humoru i żartem potrafi rozbawić nawet największego smutasa. Wierny w miłości do swojej żony z pierwszego małżeństwa i swoich dzieci.

Joanna

To dzięki niej w naszej kawiarni unoszą się te piękne zapachy, niczym w domu u mamy. Jest odpowiedzialna za te wszystkie ciasta, które widnieją w naszej gablotce i które tak przypominają nam smaki dzieciństwa.

Łukasz

Służy pomocą nie tylko w kuchni. Miłośnik muzyki rockowej, swoim żartem wywołuje salwy śmiechu w całej klubokawiarni.