O NAS

IDEA KLUBOKAWIARNI. Nietuzinkowe miejsce do zabawy i relaksu z dobrym, domowym jedzeniem. To nasz główny cel! Zanim powstał POMPON brakowało nam miejsca gdzie mogłybyśmy spędzić miło czas z rodziną oraz przyjaciółmi a jednocześnie zapewnić naszym malcom kreatywną stymulacje i nietuzinkowe miejsce do zabawy. Jest to realizacja naszych marzeń i pasji, którymi chcemy dzielić się z innymi małymi i dużymi pomponikami!

 

JAK REALIZUJEMY NASZ POMYSŁ?

 

WNĘTRZA. Zacznijmy od wnętrza, w którym chcemy rozwijać wrażliwość estetyczną u dzieci już od najmłodszych lat. Jego koncepcje wizualną, identyfikację graficzną oraz stronę internetową lokalu stworzyło dla nas znane studio graficzne. Są oni również autorami unikalnych grafik na ścianach oraz twórcami planu zabudowy sal zabaw. O perfekcyjne i ekologiczne ich wykonanie zadbali twórcy z pracowni stolarskiej obsypanej nagrodami.

JEDZENIE. Proponujemy Wam potrawy przygotowywane na bazie naturalnych składników dostarczanych przez zaufanych dostawców z którymi współpracujemy od początku. Nasza oferta kulinarna skierowana jest do dzieci jak i dorosłych, w tym także bezglutenowców, alergików, wegetarian czy też wegan. Znajdziecie u nas zarówno babciną pomidorową, rosół z makaronem, jak i nietuzinkowe połączenia, które proponujemy Wam w postaci sałatek oraz dań głównych.

Dodatkowo od poniedziałku do piątku,  możecie sprawdzić propozycję naszego lunchu w portalu www.lunchmapa.pl.

WARSZTATY. Proponujemy też różnorodne zajęcia stymulujące rozwój małego człowieka oraz wzmacniające zdolności plastyczne, muzyczne, czy ruchowe. Pracujemy z pedagogami, którzy specjalizują się w nauczaniu dzieci i robią to z pasją.

IMPREZY DLA DZIECI. Staramy się realizować marzenia naszych milusińskich poprzez organizację dla nich bajkowych i pomysłowych imprez ze smacznym i zdrowym poczęstunkiem i wymarzonym tortem. Wybieramy sprawdzonych animatorów, którzy potrafią zrealizować niemal każdy scenariusz imprezy, dopasowując go do wieku, zainteresowań i potrzeb małego jubilata.

IMPREZY DLA DOROSŁYCH. Oferujemy organizację przyjęcia od A do Z, zapewniając miłą atmosferę spotkania, profesjonalną dekorację, pomysły na dobrą zabawę oraz smakowite menu, które zachęci niejednego z Was do spędzenia czasu wraz z przyjaciółmi lub rodziną właśnie u nas! Podejmujemy się organizacji: urodzin, chrzcin, komunii, baby-shower, a także imprez firmowych czy prasowego branchu dla dziennikarzy. W okresie świątecznym chętnie organizujemy spotkania firmowe z Mikołajem i Elfami, również w siedzibie Klienta. W okresie świątecznym chętnie organizujemy spotkania firmowe z Mikołajem i Elfami, również w siedzibie Klienta.

POMPON SPA. Naszą ofertę uzupełnia Pompon SPA, które pozwoli Rodzicom zrelaksować się, podczas gdy ich dzieci mogą uczestniczyć w kreatywnych zajęciach na terenie Pompona.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY. Jest idealnym rozwiązaniem dla naszych stałych bywalców. Pozwala nie tylko przystąpić do programu lojalnościowego Pompona, ale także uzyskać stałą 5 % zniżkę. Zanim jednak zechcesz przystąpić do programu – zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się jakie warunki należy spełnić, by ta piękna, pomponowa karta magnetyczna stała się Twoją własnością.