NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół stworzyłyśmy z osób o różnych kompetencjach, różnym doświadczeniu i w różnym wieku, które łączy jeden wspólny cel – chcemy tworzyć miejsce, w którym będziecie mogli być bliżej ze swoją rodziną i przyjaciółmi, będziecie mogli poświęcić sobie uwagę, będziecie mieli czas na rozmowę i odpoczynek, będziecie po prostu lubili tu być.

 

WŁAŚCICIELKI POMPONA TO MY, CZYLI 2 MAMY:

KARINA BANASIEWICZ-KACPERSKA

Mama Bruna, Niko i Ninki, z wykształcenia ekonomistka i fotograf, z powołania artystka, kucharz; odpowiada za wszelkie artystyczno – kulinarne przejawy naszej działalności. Lubi nowe smaki więc szuka „sezonowych nowości kulinarnych“, wprowadzając je z sukcesem do menu. Pogodna, spokojna i emanująca ciepłem, a do tego z nietuzinkowym poczuciem humoru; pozwala poczuć się załodze jak w domu, zapewniając przy tym szeroki uśmiech na cały dzień.

KASIA KARIRA

Mama Sariki i Amita, perfekcjonistka w każdym calu, dzięki czemu mamy pewność, że powierzone nam zadania będą wykonane na najwyższym poziomie. Odpowiedzialna za personalną stronę naszej działalności. Dba o dobry nastrój i klimat miejsca. Jest świetnym mediatorem, negocjatorem i tą osobą w załodze, do której zgłaszamy się z prośbą o radę lub pomoc.

O ORGANIZACJĘ DBA:

ZUZANNA CIEŚLAK

Manager Pompona. Specjalistka od wszystkiego, gdyż żaden temat nie jest jej obcy i żadnej pracy się nie boi. Jej pasja to szeroko pojęte „social media“ – trudno ją przebić w ilości postów i zdjęć na Instagramie czy Facebooku. Na co dzień zajmuje się organizacją imprez w Pomponie, a także dbaniem o dobry nastrój załogi i Klientów. Pełna pozytywnej energii i dobrej aury, nie tylko potrafi uspokoić rozpłakane dziecko, ale równie sprawnie poprowadzi animacje urodzinową. Jednym słowem prawdziwy Manager – „człowiek orkiestra“.

O BAR I O KUCHNIĘ DBAJĄ:

 

ARKADIUSZ PIETRASZEWSKI

KUCHARZ. Kucharz z zawodu i z zamiłowania. Choć gotował dla najważniejszych głów tego kraju, to twierdzi, że najważniejszy sprawdzian dopiero przed nim. Gotowanie dla własnych dzieci i najmłodszych bywalców Pompona to obecne wyzwanie. Będzie najszczęśliwszy, jeśli potrawy, które przygotuje będą smakowały dzieciom. Wierzy, że rodzinne celebrowanie posiłków sprzyja rozwijaniu więzi rodzinnych. Prywatnie miłośnik biegania.

ADA DZIDO

Miła i uśmiechnięta, zawsze pomocna, gdy trzeba doradzić coś smacznego. Lubi dzieci, a dzieci lubią ją. Prywatnie studentka kosmetologii.

ZOFIA MALINOWSKA

Jej pasją są… samoloty, marzy by zostać stewardesą dlatego pilnie studiuje ten temat poza godzinami pracy przeglądając blogi i vlogi. “Perfekcyjna Pani domu” Pompona – dba o porządki jak nikt inny! A jej szeroki uśmiech widać już po drugiej stronie ulicy.

OLA DERWISZ

Baristka, dziewczyna optymistycznie nastawiona do świata. Charakteryzuje ją łagodność i szeroki uśmiech. Stara się aktywnie spędzać czas, grając w siatkówkę i badmintona. Lubi także wyjścia ze znajomymi, a najbardziej wspólne karaoke. Obecnie jest studentką trzeciego roku logistyki.

KLAUDIA GALIŃSKA

Dusza towarzystwa! Komunikatywna i zawsze uśmiechnięta. Odpowiedzialna za Pomponowy Sklepik. Dzięki umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów oraz niesamowitym poczuciu humoru; zarówno dostawcy, klienci jak i dzieci uwielbiają “przedłużać” składanie zamówienia, by móc chwilę z nią “pogawędzić”.

JOANNA WIEWIÓRKOWSKA

Studentka psychologii z perspektywą rozwoju w kierunku psychologii klinicznej dziecka. Praca w Pomponie stanowi dla niej dopełnienie zainteresowań, gdyż jak twierdzi “w miejscu tym styka się świat sztuki, dobrego jedzenia i przyjaznych stosunków międzyludzkich”. Uczy się tym samym budować ciepłe relacje z klientami i ich pociechami.