IMPREZY FIRMOWE

Z przyjemnością udostępnimy całą pomponową przestrzeń na imprezy firmowe – spotkania świąteczne dla dzieci, śniadania prasowe, pikniki naukowe, spotkania autorskie, warsztaty i wiele, wiele innych zaplanowanych przez Państwa eventów. Scenariusz imprezy jest indywidualnie dopasowywany i ustalany do potrzeb Klienta i wspólnie analizowany pod kątem dostępnego budżetu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Dzięki temu będziemy mogli poznać Wasze potrzeby i dostosować do nich ofertę. Gwarantujemy, że zorganizujemy niezapomnianą imprezę dla Ciebie, Twoich pracowników i ich rodzin!

 

POMPONOWA AGENCJA IMPREZOWA

 

To wyjątkowa, pełna kreatywnych pomysłów agenda, która sprosta każdemu wyzwaniu eventowemu!

  • Organizujemy imprezy „skrojone na miarę Waszych potrzeb”
  • Dysponujemy bogatym wachlarzem tematów animacyjnych
  • Posiadamy doskonałych animatorów, którzy profesjonalnie zajmują się animacjami
  • Zapewniamy materiały na warsztaty plenerowe
  • Oferujemy catering dla dzieci oraz dorosłych

Podczas pomponowych imprez macie możliwość zatrudnić pomponowego fotografa, który wykona dla Was profesjonalny reportaż z imprezy, wybierając najlepsze ujęcia i kadry.

Scenariusz przyjęcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Gości.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: info@pomponart.pl lub tel.: 604 15 16 11.

POLECAJĄ NAS

Dobre miejsce na chrzciny. Zdecydowaliśmy się zrobić w Pomponie chrzciny. I dobra to była decyzja! Jedzenie było świeże i dobre, w przystępnej cenie. Smakowało całej rodzinie. Dzieci szalały na sali zabaw, zjeżdżały na zjeżdżalniach, budowały z klocków, wspinały się i robiły inne cuda. Nie chciały wychodzić 🙂 Czuliśmy się bardzo zaopiekowani przez obsługę. A na koniec zapakowali jeszcze dla każdego gościa pozostałą szarlotkę i tort. Po prostu udaną mieliśmy imprezę!

Organizowalismy urodziny dla corki. Wszystko odbylo sie tak jak powinno. Dzieciaki bardzo zadowolone. Rodzice tez:)

Rewelacyjne miejsce !! Klubokawiarnia Pompon to jedno z fajniejszych miejsc na mapie Warszawy zarówno do spędzenia miło czasu z dzieckiem, jak i dla dorosłych… Obsługa bardzo profesjonalna, pomocna, szybko i chętnie reagują na potrzeby klientów zarówno małych jak i nieco większych. Pomysłowo rozbudowany plac zabaw udostępniany za symboliczną opłatą jest dopełnieniem zabawy dla maluchów, w czasie gdy dorośli mogą wypić przepyszną kawę. Przyjazny wystrój i aranżacja sprawia że bardzo chętnie odwiedza się to miejsce ponownie… Menu zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze świeże, pyszne ciasta – ceny okej a uśmiech dziecka bezcenny!!!! Polecam serdecznie.

Bardzo dobre miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka. Pyszny tort, bardzo dobre przekąski i ciasta, super animacje i obsługa. Wszyscy byli zadowoleni. Polecam!

Pompon to bardzo fajne rozwiązanie dla mam z dziećmi… można spokojnie napić się kawy podczas gdy dzieciaki mogą się wyszaleć… niestety w warszawie jest mało takich miejsc… Pompon oferuje bardzo smaczne jedzenie, przyjazną i uśmiechniętą obsługę.

Byłam z moim synkiem kilka dni temu i oboje jesteśmy zachwyceni. Miejsce na pewno godne polecenia.

Bardzo pomysłowe miejsce, fajne drewniane sprzęty, zjeżdżalnie, huśtawki, jeździki. Dostosowane toalety. Moja 3-latka zachwycona. Bogate menu-super ravioli z buraczkami,ceny przystępne, miła obsługa. Zakładajcie filię na Mokotowie! POLECAM.

ZAUFALI NAM