NASI PARTNERZY

Pompon to miejsce spotkań na wielu płaszczyznach, nie tylko w celach towarzyskich, ale także biznesowych. Dlatego chętnie gościmy wielu partnerów i nawiązujemy nowe współprace. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i współpracy

Pompon partnerzy 10 minut spokoju

10MINUTSPOKOJU – to vlog parentingowy, którego założycielką jest JUSTYNA KOZŁOWSKA – AMABASADORSKA, DOBRY DUCH naszej KLUBOKAWIARNI! Służy nie tylko poradą ale także konstruktywną krytyką. Zawsze pogodna, ciepła i przede wszystkim szczera! mama, trójki dzieci Basi, Jadzi i Romka!

Oglądając jej kolejne zmagania dnia codziennego – nie jedni z Was zobaczą własne odbicie i zaczną śledzić jej kanał na YouTube, codziennie! Jak i My w Pomponie. POLECAMY!!!

http://10minutspokoju.com/

 


Pompon partnerzy Magia Brylantów

MAGIA BRYLANTÓW – dobra kawa w towarzystwie brylantowej biżuterii? Oczywiście, że chętnie się skusimy! Magia Brylantów to miejsce, które pokochałyśmy od wejścia! Znajdziecie tam kolekcję najpiękniejszych wyrobów z okresu secesji, Art Deco, Carskiej Rosji i XIXw Francji. To biżuteryjna SZTUKA przez duże S! A my w Pomponie cenimy takie cuda!

http://magiabrylantow.pl/pl/